NAUDA

LAIKAS
VESTA HOUSE namo statybos trunka 3 kartus trumpiau lyginant su įprasto namo projektavimu ir statybomis. Namo projektavimas ir statybos reikalauja daug laiko ir pastangų konkursuojant architektus, inžinierius, rangovus ir tiekėjus, analizuojant poreikius ir bendraujant su architektu, prižiūrint darbų eigą, tikrinant darbus ir vykdant mokėjimus, ieškant informacijos apie statybas ir visas subtilybes. Paprastai tai trunka apie 24-30 mėn. VESTA HOUSE name galima apsigyventi jau po 6-8 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.
EKONOMIJA
Taupomi kliento pinigai (10-30%, lyginant su įprasto namo projektavimu ir statybomis):

  • Standartizuotas produktas garantuoja, kad statybos vyks nenukrypstant nuo sąmatos ir terminų.
  • Ženkliai sumažinama defektų rizika, nes visų paslaugų tiekimas vyksta iš vienų rankų.
  • Daugiau nei 80% mažesnės šilumos ir elektros energijos išlaidos, lyginant su įprastais (C energinės klasės) namais.

PATOGUMAS
Viskas iš vienų rankų, nuo namo koncepcijos iki pilnos namo apdailos. Perkant mūsų produktą klientas gauna visas būtinas projektavimo, statybos ir autorinės priežiūros paslaugas, reikalingas jo nuosavo namo įgyvendinimui, todėl jis gali skirti savo laiką šeimai ir darbui.
KOKYBĖ
Visos VESTA HOUSE namo dalys ir sistemos yra statomos tik pagal profesionalių projektuotojų specialiai paruoštus techninius projektus. Kiekvienas rangovas yra savo srities lyderis turintis ilgametę patirtį. Didžioji namo konstruktyvo dalis yra pagaminama kontroliuojamose gamyklinėse sąlygose, kur gamybos kontrolę ir inspektavimą vykdo Vokietijos Federalinės kokybės tarnybos akredituoti specialistai.
VERTĖ
Ilgaamžis ir ilgalaikę pridetinę vertę turintis namas. Stebėdami pasaulines tendencijas ir lyderiaujančių vakarų šalių praktiką statybose, matome, kad namai, suprojektuoti ir pastatyti remiantis darniaisiais principais, turi apie 20% didesnę vertę lyginant su įprastais namais, atitinkančiais žemiausius šalyje patvirtintus norminius reikalavimus. Žmonės pastebi gaunamą akivaizdžią naudą. Todėl jie teikia ir ateityje teiks pirmenybę darniesiems namams.
SVEIKATA IR KOMFORTAS
Tvarūs namai kuria švarią ir sveiką aplinką tiek namo viduje, tiek lauke. Tyrimai rodo, kad gyventojai tokioje aplinkoje yra sveikesni, produktyvesni ir kūrybiškesni. Šeima gali mėgautis komfortišku ir kokybišku gyvenimu.
ATSAKOMYBĖ
Visas statybos ir projektavimo procesas yra apdraustas civilinės atsakomybės privalomaisiais draudimais, statybos ir montavimo darbų (CAR – construction all risk insurance) bei garantiniu draudimu. Tai leidžia užtikrinti klientų pasitenkinimą ir ramybę.