KOMANDA

VESTA HOUSE NAMUS PROJEKTUOJAME IR STATOME KARTU SU

“Vesta Consulting” yra tvariųjų pastatų projektavimo, sertifikavimo bei tvarios plėtros konsultavimo lyderė Baltijos šalyse. Įmonė turi tarptautines BREEAM ir LEED licencijas, leidžiančias vertinti ir sertifikuoti tiek naujai statomus, tiek jau eksploatuojamus pastatus visame pasaulyje. “Vesta Consulting” yra Lietuvos Žaliųjų Pastatų Tartybos narė bei viena iš steigėjų.
Didžiausią patirtį Lietuvoje turinti skydinių namų gamintoja, dirbanti pagal pripažintą Vokietijoje RAL kokybės standartą. Jų gamybos kontrolę ir inspektavimą vykdo Vokietijos Federalinės kokybės tarnybos akredituoti specialistai. Įmonėje dirba Passive House planuotojai.
“Vilmstata” yra patyrusi plataus spektro statybinė kompanija, kuri specializuojasi individualių namų statyboje. Po eilės aukštos kokybės prabangių namų įgyvendinimo įmonė sukaupė ypatingą kokybiškos rangos patirtį.
Sukaupusi didžiulę patirtį pamatų projektavime ir jų įrengime, įmonė nuolat didina savo veiklos rezultatyvumą įsisavindama ir naudodama pažangias ir kokybiškas statybos medžiagas ir technologijas.
„Teisingi energetikos sprendimai“ bendrovė teikia kompleksines energinio modeliavimo ir konsultavimo energinio naudingumo projektavimo klausimais paslaugas bei padeda rasti tinkamiausius teisinius, inžinerinius ir aplinkosauginius sprendimus.
„Tenko Baltic” yra prekybinė-inžinerinė kompanija, kuri dirba atsinaujinančių energijos išteklių ir kitų pastatų inžinerinių sistemų srityje, specializuojasi geoterminio šildymo, šilumos atgavimo bei įvairaus tipo šilumos siurblių sistemose.
100% organinė modulinė ekologiškų konstrukcijų statyba. 2013 metais įmonės produkcija buvo pripažinta kaip ekologiškiausias statybos produktas pasaulyje „Cradle to cradle“ konkurse.
“Isi Baltic” siūlo kokybišką inžinerinių sistemų įrengimą ir pogarantinį aptarnavimą. Bendrovės darbuotojai turi didelę patirtį ir įgūdžius po eilės sėkmingai įgyvendintų projektų taikant naujas technologijas. Bendrovė bendradarbiauja su geriausiais pasaulio santechnikos ir vandentiekio sistemų gamintojais.